Szülők:

Számunkra nem volt kérdés, hogy melyik ovit válasszuk, első perctől kezdve csak a Szeremlei óvoda volt a célunk. Úgy gondoljuk, hogy itt tényleg érvényesül az a fogalom, hogy „Családias és barátias” légkör fogad mindenkit. Minden itt dolgozó személy valóban arra törekszik, hogy a gyerekeknek a legjobb legyen. Bármi problémánk is adódott eddig, teljes mértékben segítő kezek fogadtak. Rengeteg programmal készülnek nap, mint nap a kicsik számára, gondoskodva ezzel arról, hogy minden napban legyen valami új és izgalmas. Számunkra nagyon fontos volt, hogy empatikusak legyenek a gyerekekkel szemben, ám ezt az elvárásunkat jócskán felül is múlták az óvó nénijeink és dadus nénink. A lehető legjobb kezek közé került kislányunk. Mi szívből ajánljuk minden kisgyermeknek és szüleik számára a Szeremlei ovit!
Az épületen, berendezésen, dolgozókon felül itt szeretetet, békességet kapunk. A dolgozók munkája elhívatásuk is egyben. A gyerekek lelki értékeket is kapnak, ami egész életükben elkíséri őket.
Az egész óvoda nagyon családcentrikus, fontos nekik a hagyományok ápolása. Az óvodán belül lehetőség nyílik a gyerekeknek több fakultatív programon részt venni. Hetente helybe jön a logopédus és a fejlesztő-pedagógus. Egyes foglalkozásokon a szülőknek is van lehetőségük részt venni (pl: karácsonyi kézműveskedés).
Szeremlei Sámuel Református Óvoda a legjobb Ovi! Kisfiam imád ide járni. Barátságos a légkör, kedvesek, figyelmesek az óvó nénik. Szuperek a programok és foglalkozások! Facebookon megosztom az óvoda bejegyzéseit, hogy barátaim is lássák. Szóban is szoktam ajánlatni az ovit azoknak, akik beiratkozás előtt állnak.
Az intézmény dolgozói közvetlenek, kedvesek és gondoskodóak. Lelkiismeretesen végzik a munkájukat. Bátran rájuk merem bízni gyermekem, tudom, hogy jó kezekben van.
Mindkét gyerkőc odajár/járt, a kisebb még jelenleg is. Családias légkör, szeretettel teli nevelés. A gyerkőc is szereti az óvó néniket és ez nagyon fontos.
Az intézmény dolgozói lelkiismeretesen végzik a munkájukat. Színvonalas, a gyermekek számára érdekes programokat szerveznek (óvodai előadások, ünnepségek).
Soha nem vinném máshova a gyerekem. Odafigyelnek rá, segítik mindenben. Ha a gyereknek egy ölelés kell, itt megkapja. Nagy odafigyeléssel vannak az óvónők a gyerekek felé, minden téren. Ebben az, amiben még tényleg látszik, hogy az óvónőknek, dadusoknak nemcsak munkája, hanem hivatása!
Szülőkkel történő beszélgetéseimben mindig dicsérem az óvodát, a magas szintű foglalkozásokat. Nagyon elégedett vagyok, és ezt kifejezem mások előtt is.
Jól felszerelt, szép csoportszobák, jól képzett pedagógusok dolgoznak az intézményben.
Családbarát, gyermekközpontú, rendkívül felkészült és segítőkész óvó nénikkel és dadusokkal, akik minden probléma esetén a megoldásra és a szülővel való együttműködésre törekszenek.
Nagyon megértő és segítőkész pedagógusok dolgoznak az intézményben. Játékos feladatokkal fejlesztik a gyerekeket, felkészítik őket az iskolára is. Nagyon jó óvoda, csak ajánlani tudom.

Óvodásaink:

Egész nap óvodában szeretek lenni.
Nincsen jobb ennél az óvodánál. Sok-sok játék van.
Az óvoda nagyon jó! Rólatok annyit, hogy kedvesek vagytok, cukik, meg szépek.
Játszhatok a barátaimmal, meg itt vannak az óvó nénik. Sokat kézműveskedünk.
Kedvesek az óvó nénik és megengedik, hogy bunkit építhessünk.
Mindig tanulunk újat, jobb óvoda nincs a világon. Örülök, hogy ebbe az óvodába íratott be az anyukám.
Lehet mindent csinálni, főzni, festeni, babázni, kézműveskedni, tornázni, mesét hallgatni, kimenni az udvarra. Szeretem az óvó néniket.
Nagyon szeretem az óvó néniket. Aludni, játszani, pakolni szeretek.
Itt lehet játszani. Az óvó nénik kedvesek és szeretem őket.
Szeretem, mikor óvó néni csinál színezőt és mindig játszanak velünk.
Kedvesek az óvó nénik, szép a csoport. Nagyon fogtok hiányozni, amikor elmegyek iskolába. Amikor én már nagy lettem, jó volt a kicsikkel együtt lenni.
Az óvó nénik abban is segítenek, hogy okosodjunk.
Azért szeretek oviba lenni, mert sok zenét hallgatok, sokat énekelünk, kreatívkodunk és játszunk.
Amikor bejövvök és vigyáztok rám. Szeretek itt játszani. Sokat énekelünk, szülinapozunk. Azért vagytok itt, hogy ne féljünk, ne sírjunk, okosak legyünk. Ha nem lennétek itt, hogy főznénk magunknak?! Hogy tanuljunk verseket, dalokat, ki vigyázna ránk amikor anya dolgozik?
Sok gyerek van itt és fakockával is lehet játszani. Szeretek a gyerekekkel játszani, szeretek színezni. Az óvó nénik mindig mosolyognak.